Bentolit – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Bentolit

Nadwaga jest plagą dotykającą ponad 39% dorosłej populacji świata. Według Światowej Organizacji Zdrowia (1 ) odsetek ten przekracza 50%. Nic więc dziwnego, że wiele osób poszukuje idealnego rozwiązania, aby osiągnąć szczuplejszą i zdrowszą sylwetkę. Dlatego stworzono produkt , który pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy – Bentolit.

Producent Bentolit twierdzi, że ten produkt odchudzający pozwala na utratę do 10 kg miesięcznie, ale jak realistyczne jest to twierdzenie? I jak prawdopodobne jest, że osiągniesz swój cel z Bentolitem? Czy są jakieś poważne skutki uboczne, które powinieneś rozważyć?

Niniejsza recenzja dokładnie analizuje doświadczenia klientów Bentolit, aby można było lepiej ocenić skuteczność produktu.

Co to jest Bentolit?

Bentolit jest produktem odchudzającym opartym na naturalnej “glinie bentonitowej”. Jest to w 100% naturalna glina o delikatnej i miękkiej konsystencji, stosowana do różnych celów medycznych i kosmetycznych.

Bentolit został wprowadzony na rynek, aby pomóc Ci schudnąć w przystępny sposób. Przecież producent zdaje sobie sprawę, że diety i ciężkie treningi na siłowni nie działają dla wszystkich. Bentolit jest zdecydowanie w zasięgu ręki każdego, ponieważ pozwala na przygotowanie napoju odchudzającego w 4 prostych krokach. Tylko raz dziennie. Łatwe, nie?

Bentolit – składniki aktywne i efekty stosowania

Bentolit składa się głównie z oczyszczonej gliny bentonitowej i jest wzbogacony o naturalne ekstrakty, takie jak wyciąg z ziaren kawy, wyciąg z nasion kopru włoskiego, wyciąg z korzenia imbiru, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, błonnik owsiany i izolat białka sojowego.

 • Glinka bentonitowa jest stosowana od tysięcy lat do usuwania zanieczyszczeń skóry i eliminowania z organizmu toksyn i szkodliwych substancji. Jest on używany zarówno do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego. Glinka ta zawiera naturalne minerały, takie jak wapń, magnez i żelazo, które mogą oferować dodatkowe korzyści zdrowotne. Oprócz właściwości wyszczuplających, glinka bentonitowa jest stosowana w leczeniu takich dolegliwości jak zaparcia, biegunka, oczyszczanie skóry i ogólna detoksykacja organizmu.
 • Bentonit pochodzi z popiołu wulkanicznego. Swoją nazwę zawdzięcza Fortowi Benton w Wyoming w Stanach Zjednoczonych, gdzie występuje w dużych ilościach. Ten rodzaj gliny występuje również w innych miejscach z popiołem wulkanicznym w glebie. Montmorylonitowa glina, nazwana na cześć francuskiego miasta o tej samej nazwie, jest tego samego typu. Naukowcy uważają, że zewnętrzne zastosowanie glinki bentonitowej jest w stanie wchłonąć tłuszcz i zanieczyszczenia ze skóry. Teoretycznie, glina bentonitowa absorbuje substancje przylegając do ich cząsteczek lub jonów.
 • Ekstrakt kawy – Oprócz tego, że kawa jest wspaniałym początkiem dnia dla wielu osób, posiada ona również właściwości, które mogą być korzystne dla Twojej linii. Substancją odpowiedzialną za ten efekt jest kofeina, która może przyspieszyć metabolizm, parametr mierzący ilość kalorii spalanych przez organizm. Dlatego właśnie kofeina jest często obecna w wielu suplementach odchudzających.
 • Wyciąg z nasion kopru włoskiego – Nasiona kopru włoskiego są znane od tysięcy lat z różnych korzyści zdrowotnych, w tym astmy i problemów z trawieniem. Są one jednak również wykorzystywane do odchudzania. Nasiona kopru włoskiego są bogate w błonnik, antyoksydanty i minerały, ważne substancje spalające tłuszcz. Nasiona kopru włoskiego mają następujący wpływ na masę ciała: cennym źródłem błonnika, który przedłuża uczucie sytości, prowadząc do mniejszego spożycia, a w konsekwencji do mniejszego zużycia kalorii, przy względnej utracie wagi.
 • Spożywanie nasion kopru włoskiego może przyczynić się do zmniejszenia odkładania się tłuszczu, poprawiając wchłanianie witamin i minerałów w organizmie.
 • Nasiona kopru włoskiego zawierają duże ilości przeciwutleniaczy, takich jak fosfor, selen, cynk, mangan, cholina, beta-karoten, luteina, zeaksantyna, które chronią organizm przed wolnymi rodnikami powodującymi stres oksydacyjny. Stres oksydacyjny w organizmie może prowadzić do nadwagi i cukrzycy.
 • Wyciąg z korzenia imbiru – Imbir jest przyprawą, która jest często używana w kuchni. Oprócz wszystkich kulinarnych powodów stosowania imbiru, istnieją również korzyści zdrowotne, w rzeczywistości, przyprawa ta zmniejsza stan zapalny, pobudza trawienie i zmniejsza apetyt. Te właściwości mogą sugerować, że imbir powoduje utratę wagi.
 • Izolowane białko sojowe – Białko sojowe jest warzywem, ponieważ jest pozyskiwane z soi. W przeciwieństwie do wielu innych białek roślinnych, soja zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy. Ponadto zawiera on izoflawony sojowe, które są przeciwutleniaczami pochodzenia naturalnego, mającymi inne korzyści zdrowotne.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Bentolit-Polska-działanie-allegro

Nie są znane żadne poważne skutki uboczne związane z użyciem gliny bentonitowej. Możliwe jest jednak spożycie tego produktu w nadmiernych ilościach, dlatego należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. Healthline, organ ds. zdrowia, zaleca (w oparciu o produkt), aby glina bentonitowa była spożywana w sposób ciągły przez cztery kolejne tygodnie.

 • Gigant Gel – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?
  Oczywiście, Gigant Gel nie wszyscy mężczyźni o tym kłamią, ale częściej mają taką tendencję. W tle, to ma pewien czynnik. Chłopaki twierdzą, że jego penis jest o 2 cale większy niż jego rzeczywisty rozmiar ze względu na fakt, że są bardzo zaniepokojeni osiągnięciem społecznego rozliczenia, a oni również uważają, że posiadanie większego penisa pomaga im […]
 • Collosel – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?
  Niewystarczające wymiary i zmartwienie wielu mężczyzn. Liczą się wymiary i właśnie dlatego coraz częściej na rynku pojawiają się produkty, które reklamowane są jako cudowne rozwiązanie tego typu problemów. Ale czy te produkty naprawdę działają? Chcemy skupić naszą uwagę na nowym żelu do powiększania penisa – Collosel, który właśnie został wprowadzony na rynek na całym świecie. […]
 • EffectEro – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?
  Problemy z niepłodnością i ograniczoną sprawnością seksualną dotykają wielu mężczyzn powyżej 40 roku życia. Brak skutecznej erekcji negatywnie wpływa na zdrowie psychiczne i pewność siebie. Tabletki EffectEro poprawiające erekcję znacznie poprawiają sytuację. Brak możliwości uzyskania skutecznej erekcji penisa i odpowiedniej twardości często nie tylko nie sprawia, że jest to bardzo trudne, ale także brak możliwości […]
 • Aqua Disiac – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?
  Aqua Disiac to doskonały zapach dla mężczyzn i kobiet, ponieważ zwiększa wrażliwość w obszarach erogennych, zwiększa popęd seksualny i intensyfikuje orgazmy. Ten uwodzicielski zapach powinien natychmiast poprawić Twoje życie seksualne i zwiększyć Twoją pewność siebie. Istnieje wiele problemów, które mogą mieć wpływ na nasze życie seksualne, w tym stres, nadmierne spożycie alkoholu, zmęczenie, niektóre leki, […]
 • BigBoy – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?
  BigBoy Gel to nowy męski produkt wzmacniający. W 2020 r. rynek cyfrowy jest nowy. Jego producent mówi, że jest odpowiedni dla mężczyzn w każdym wieku, zarówno starszych jak i młodszych. Przedstawiciele silniejszej płci mogą również podjąć go w celu złagodzenia problemów z prostatą. To, co klienci lubią najbardziej o BigBoy penisa rozszerzenia rozwiązania są zwiększona […]