Bentolit – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Bentolit

Nadwaga jest plagą dotykającą ponad 39% dorosłej populacji świata. Według Światowej Organizacji Zdrowia (1 ) odsetek ten przekracza 50%. Nic więc dziwnego, że wiele osób poszukuje idealnego rozwiązania, aby osiągnąć szczuplejszą i zdrowszą sylwetkę. Dlatego stworzono produkt , który pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy – Bentolit.

Producent Bentolit twierdzi, że ten produkt odchudzający pozwala na utratę do 10 kg miesięcznie, ale jak realistyczne jest to twierdzenie? I jak prawdopodobne jest, że osiągniesz swój cel z Bentolitem? Czy są jakieś poważne skutki uboczne, które powinieneś rozważyć?

Niniejsza recenzja dokładnie analizuje doświadczenia klientów Bentolit, aby można było lepiej ocenić skuteczność produktu.

Co to jest Bentolit?

Bentolit jest produktem odchudzającym opartym na naturalnej “glinie bentonitowej”. Jest to w 100% naturalna glina o delikatnej i miękkiej konsystencji, stosowana do różnych celów medycznych i kosmetycznych.

Bentolit został wprowadzony na rynek, aby pomóc Ci schudnąć w przystępny sposób. Przecież producent zdaje sobie sprawę, że diety i ciężkie treningi na siłowni nie działają dla wszystkich. Bentolit jest zdecydowanie w zasięgu ręki każdego, ponieważ pozwala na przygotowanie napoju odchudzającego w 4 prostych krokach. Tylko raz dziennie. Łatwe, nie?

Bentolit – składniki aktywne i efekty stosowania

Bentolit składa się głównie z oczyszczonej gliny bentonitowej i jest wzbogacony o naturalne ekstrakty, takie jak wyciąg z ziaren kawy, wyciąg z nasion kopru włoskiego, wyciąg z korzenia imbiru, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, błonnik owsiany i izolat białka sojowego.

 • Glinka bentonitowa jest stosowana od tysięcy lat do usuwania zanieczyszczeń skóry i eliminowania z organizmu toksyn i szkodliwych substancji. Jest on używany zarówno do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego. Glinka ta zawiera naturalne minerały, takie jak wapń, magnez i żelazo, które mogą oferować dodatkowe korzyści zdrowotne. Oprócz właściwości wyszczuplających, glinka bentonitowa jest stosowana w leczeniu takich dolegliwości jak zaparcia, biegunka, oczyszczanie skóry i ogólna detoksykacja organizmu.
 • Bentonit pochodzi z popiołu wulkanicznego. Swoją nazwę zawdzięcza Fortowi Benton w Wyoming w Stanach Zjednoczonych, gdzie występuje w dużych ilościach. Ten rodzaj gliny występuje również w innych miejscach z popiołem wulkanicznym w glebie. Montmorylonitowa glina, nazwana na cześć francuskiego miasta o tej samej nazwie, jest tego samego typu. Naukowcy uważają, że zewnętrzne zastosowanie glinki bentonitowej jest w stanie wchłonąć tłuszcz i zanieczyszczenia ze skóry. Teoretycznie, glina bentonitowa absorbuje substancje przylegając do ich cząsteczek lub jonów.
 • Ekstrakt kawy – Oprócz tego, że kawa jest wspaniałym początkiem dnia dla wielu osób, posiada ona również właściwości, które mogą być korzystne dla Twojej linii. Substancją odpowiedzialną za ten efekt jest kofeina, która może przyspieszyć metabolizm, parametr mierzący ilość kalorii spalanych przez organizm. Dlatego właśnie kofeina jest często obecna w wielu suplementach odchudzających.
 • Wyciąg z nasion kopru włoskiego – Nasiona kopru włoskiego są znane od tysięcy lat z różnych korzyści zdrowotnych, w tym astmy i problemów z trawieniem. Są one jednak również wykorzystywane do odchudzania. Nasiona kopru włoskiego są bogate w błonnik, antyoksydanty i minerały, ważne substancje spalające tłuszcz. Nasiona kopru włoskiego mają następujący wpływ na masę ciała: cennym źródłem błonnika, który przedłuża uczucie sytości, prowadząc do mniejszego spożycia, a w konsekwencji do mniejszego zużycia kalorii, przy względnej utracie wagi.
 • Spożywanie nasion kopru włoskiego może przyczynić się do zmniejszenia odkładania się tłuszczu, poprawiając wchłanianie witamin i minerałów w organizmie.
 • Nasiona kopru włoskiego zawierają duże ilości przeciwutleniaczy, takich jak fosfor, selen, cynk, mangan, cholina, beta-karoten, luteina, zeaksantyna, które chronią organizm przed wolnymi rodnikami powodującymi stres oksydacyjny. Stres oksydacyjny w organizmie może prowadzić do nadwagi i cukrzycy.
 • Wyciąg z korzenia imbiru – Imbir jest przyprawą, która jest często używana w kuchni. Oprócz wszystkich kulinarnych powodów stosowania imbiru, istnieją również korzyści zdrowotne, w rzeczywistości, przyprawa ta zmniejsza stan zapalny, pobudza trawienie i zmniejsza apetyt. Te właściwości mogą sugerować, że imbir powoduje utratę wagi.
 • Izolowane białko sojowe – Białko sojowe jest warzywem, ponieważ jest pozyskiwane z soi. W przeciwieństwie do wielu innych białek roślinnych, soja zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy. Ponadto zawiera on izoflawony sojowe, które są przeciwutleniaczami pochodzenia naturalnego, mającymi inne korzyści zdrowotne.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Bentolit-Polska-działanie-allegro

Nie są znane żadne poważne skutki uboczne związane z użyciem gliny bentonitowej. Możliwe jest jednak spożycie tego produktu w nadmiernych ilościach, dlatego należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. Healthline, organ ds. zdrowia, zaleca (w oparciu o produkt), aby glina bentonitowa była spożywana w sposób ciągły przez cztery kolejne tygodnie.

 • Prostaline – opinie – skład – cena – gdzie kupić?
  www.prostaline.pl Często zdarza się, że gdy mówimy o osobach, które dbają o siebie wewnętrznie i zewnętrznie, zwłaszcza o to drugie, na myśl przychodzą kobiety. Płeć żeńska zawsze była zwycięzcą, jeśli chodzi o dbanie o siebie i martwienie się o swoje ciało w szczególności, jak również ich zdrowie w ogóle. Ale prawda jest taka, że mężczyźni […]
 • PeniSize XL – opinie – skład – cena – gdzie kupić?
  www.penisize.pl PeniSize XL jest naturalnym, opartym na kapsułkach suplementem, który jego producent określił jako energetyk seksualny, innymi słowy, formuła, która pozwala zmaksymalizować wydajność w łóżku. Chociaż często nie przyznają się do tego, prawie cała światowa populacja kobiet zgadza się, że rozmiar penisa odgrywa ważną rolę w ich zadowoleniu pod arkuszami. Jesteś pewny, że twój rozmiar […]
 • Erosept – opinie – skład – cena – gdzie kupić?
  www.erosept.pl To, co definiuje człowieka i jego codzienne życie, to zdecydowanie również sfera seksualna. Wszystko to, czego mężczyźni i kobiety szukają oprócz prokreacji i tworzenia dzieci, to także strona otrzymywania i dawania przyjemności. Ale wiesz bardzo dobrze, że rozmiar penisa jest ważne, że zawsze musi być ładne i proste w erekcji, bo inaczej nie jest […]
 • Lordliness – opinie – skład – cena – gdzie kupić?
  www.lordliness.pl W miarę upływu lat, życia i własnych doświadczeń, zdajesz sobie sprawę, że Twoja witalność i libido spada. To, co kiedyś uważałeś za coś niezwykłego, jest bardziej przeciętną lub nawet niską rzeczą. I nie chcemy obniżać naszych duchów, ponieważ w rzeczywistości większość ludzi jest w granicach średniej i zdają sobie z tego sprawę w miarę […]
 • Reproston Forte – opinie – skład – cena – gdzie kupić?
  wwww.reprostonforte.pl Zapalenie gruczołu krokowego jest zapaleniem prostaty, gruczołu znajdującego się pod pęcherzem. Rolą prostaty jest produkcja nasienia, które przenosi plemniki. Stan ten często prowadzi do bolesnego i trudnego oddawania moczu. Inne objawy obejmują ból brzucha, zaburzenia erekcji, utratę libido, ból przy wytrysku, itp. Chociaż może dotyczyć mężczyzn w każdym wieku, zapalenie gruczołu krokowego najczęściej rozwija […]